Alergologia Pneumonologia Pediatria 2020 – jesienny harmonogram

Z radością ogłaszamy harmonogram jesiennej edycji cyklu Alergologia Pneumonologia Pediatria 2020, który zorganizowany zostanie w trybie wirtualnym.
W ramach jednodniowych, bezpłatnych kursów, grono wybitnych wykładowców – praktyków klinicznych, opierając się na absolutnie najnowszych badaniach naukowych oraz wytycznych, dokona przeglądu najciekawszych zagadnień trapiących lekarzy w codziennej praktyce.

Od początku września do początku grudnia zorganizowanych zostanie aż 7 bezpłatnych kursów online. Odbywać się będą – w zależności od regionu – w piątki w godz. 17.00-20.50 i soboty w godz. 10:00-13:50.

Każdy kurs dedykowany będzie specjalistom z danego regionu. Pierwszy odbędzie się już w piątek 4 września i dedykowany będzie do lekarzy z województwa łódzkiego. Dzień później, w sobotę 5 września, odbędzie się kurs dla specjalistów z województwa dolnośląskiego.

Podczas procesu rejestracji na wydarzenie, wystarczy wybrać odpowiednią lokalizację:
・piątek, 4 września – Łódź
・sobota, 5 września – Wrocław
・sobota, 3 października – Poznań
・piątek, 13 listopada – Gdańsk
・piątek, 27 listopada – Katowice
・sobota, 28 listopada – Warszawa
・sobota, 12 grudnia – Lublin

Uwaga!
W związku ze zmianą formuły spotkania prosimy wszystkie osoby, które rejestrowały się wcześniej na wskazane wydarzenie, o potwierdzenie swojej woli udziału w nowej formule przez ponowną rejestrację.
Szczegółowy program, harmonogram i rejestracja: www.appworkshops.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X