BioOrthoSport we Wrocławiu

Rosnące grono osób amatorsko uprawiających sport to powód do radości. Niestety, aktywność fizyczna niesie ze sobą ryzyko urazów i kontuzji narządów ruchu. Stąd potrzeba budowania świadomości dbania o organizm zarówno wśród osób aktywnych, jak i specjalistów zajmujących się ich zdrowiem, zwłaszcza ortopedów. W dniach 9-10 października 2020 roku we Wrocławiu odbędzie się Konferencja BioOrthoSport.

Podczas wydarzenia grono renomowanych ortopedów specjalistów podzieli się wiedzą i doświadczeniami leczenia sportowców-amatorów, w szczególności biegaczy oraz osób uprawiających crossfit i fitness. Oprócz ortopedów, organizatorzy zaprosili do udziału w konferencji doświadczonych fizjoterapeutów, trenerów biegaczy, instruktorów crossfitu i fitnessu, a także profesjonalistów w dziedzinie dietetyki i leczenia zaburzeń metabolicznych.

Głównym celem konferencji BioOrthoSport jest syntetyczne przedstawienie rzetelnej wiedzy obejmującej nieprawidłowości odżywiania, najczęstsze błędy treningowe, ich skutki oraz możliwości biologicznego i chirurgicznego leczenia stawów.

Zapraszamy do rejestracji na: www.bioorthosport.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X