Inspiracje Na Czas Kryzysu: Herra – Kowalski – Renduda – Żak – już 7 kwietnia!

Wszyscy znaleźliśmy się w zupełnie nowej sytuacji.
Jeśli Twoi pracownicy potrzebują inspiracji na czas kryzysu, zapraszamy na wydarzenie wideo online przygotowane przez topowych polskich mówców.

„Najważniejsze inspiracje na czas kryzysu.”
„Pozwólmy Twoim pracownikom lepiej odnaleźć się w obecnej sytuacji.”
„Intelektualne i emocjonalne wsparcie Twojego Zespołu na trudne czasy.”
„Merytoryczny przegląd tego, co może się przydać w obecnych czasach.”

7 KWIETNIA 2020
(dostęp online – strona www zabezpieczona hasłem)

PROGRAM:
11:00 – Wojciech Herra – „Wygrywanie to sport zespołowy.”
11:25 – Zbigniew Kowalski – „Koniec balu przebierańców.
11:50 – Marcin Renduda – „Spójrzmy wszyscy w szklaną kulę, czyli co nasz czeka w przyszłości?”
12:15 – Rafał Żak – „Co psychologia wie o kryzysie? Co ludzie w kryzysie powinni wiedzieć o psychologii?
Od 12:15 – sesja pytań i odpowiedzi dla wszystkich widzów.

MÓWCY:

Wojciech Herra – jeden z najbardziej inspirujących mówców w Polsce. Badacz zajmujący się psychologią mistrzostwa. Pracując w biznesie i sporcie prowadzi badania, analizy, wywiady ukierunkowane na uzyskanie odpowiedzi na pytanie co takiego sprawia, że niektórzy ludzie częściej osiągają sukcesy niż pozostali.

Marcin Renduda – jest inspirującym mówcą, konsultantem i trenerem. Specjalizuje się w sprzedaży i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi, marketingowymi oraz wykorzystaniu technologii w rozwoju biznesu. Patrząc w przyszłość szuka trendów, a następnie wdraża je, aby jego Klienci stawali się kreatorami otaczającego ich świat.

Zbigniew Kowalski – pracuje głównie ze środowiskiem lekarskim i przemysłem farmaceutycznym. Specjalizuje się w komunikacji interpersonalnej i wierzy w siłę prawdziwych relacji. Krytycznie patrzy na uniwersalne modele i nie wierzy. że „zawsze i wszędzie możesz wszystko”, bo czasem po prostu nie wypada, W jego zajęciach wzięło udział ponad 100 000 osób. Ma 27 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał na kilku rynkach. Wykłada, szkoli i doradza od 20 lat Napisał kilkanaście książek, poradników i podręczników. Jest wiceprezesem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Rafał Żak – doświadczony wykładowca i trener, autor kilku książek, w tym bestsellerowej „Sztuki błądzenia”. Występuje na konferencjach i prowadzi spotkania, których celem jest dostarczenie inspiracji. motywacji oraz merytorycznej rozrywki. Znany jako pogromca pseudonaukowych teorii w rozwoju osobistym, propagator nauki i treści opartych na dowodach.

Partner:
Sans Souci Konferencje

Sprzedaż/informacje:
Damian Gruszczyński
damian.gruszczynski@sans-souci.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X