” Z nauką jest jak z wiosłowaniem pod prąd.
Skoro tylko zaprzestaniesz pracy, zaraz spycha cię do tyłu.”

Benjamin Britten
KIM JESTEŚMY

Od kilkunastu lat nasza droga zawodowa spleciona jest z tymi, którzy nie chcą dać się zepchnąć do tyłu, kształcąc się bezustannie i podnosząc swoje kwalifikacje. To dla nich przygotowywaliśmy niezliczoną liczbę spotkań, na których najlepsi przekazywali swoją wiedzę i doświadczenie najlepszym – tym, którzy inwestują swój czas i siły w swoją edukację.

Naszą misją i pragnieniem jest myśl zawarta w nazwie naszej firmy – „Sans Souci” (fr. bez trosk) – aby wszyscy uczestnicy naszych spotkań byli całkowicie „bez trosk” i mogli skupić się na tym, co najważniejsze – edukacji na najwyższym poziomie. Wszystkie troski związane z przygotowaniem takich wydarzeń będą naszym i tylko naszym udziałem.

KTO TWORZY SANS SOUCI

DAMIAN GRUSZCZYŃSKI (CEO & Founder)

Z wykształcenia filozof i menedżer kultury. Siedemnaście lat doświadczeń w branży MICE zbierał, piastując stanowiska na wszystkich szczeblach w departamentach organizacji i sprzedaży w firmach Kancelaria Doradcza People Meet People oraz Symposion. Przygotował od strony realizacyjnej i sponsoringowej ponad 1000 wydarzeń konferencyjnych i eventowych różnego rodzaju.
Nałogowy kolekcjoner płyt z dobrą muzyką (od J. S. Bacha do K. Pendereckiego).

+48 881 666 175
damian.gruszczynski@sans-souci.pl

EWA MAZA (CEO & Founder)

Z wykształcenia filolog bułgarski. Ponad dziesięcioletnie wszechstronne doświadczenie w zakresie organizacji wydarzeń oraz pozyskiwania środków finansowych na ich realizację zdobywała, pracując na stanowiskach realizacyjnych i kierowniczych w firmie Termedia i Symposion.
Prywatnie zafascynowana Bałkanami w każdym wymiarze.

+48 500 096 778
ewa.maza@sans-souci.pl

MACIEJ PIETRZYK (Project Manager)

Siedmioletnie doświadczenie w kompleksowym organizowaniu konferencji medycznych zdobywał w firmach Termedia i Symposion Przygotował od strony logistycznej dziesiątki konferencji i kongresów ogólnopolskich, które zakończyły się sukcesem. Bardzo dobrze odnajduje się w zespołach projektowych, którymi potrafi sprawnie zarządzać. Na swoim koncie ma również koordynację projektów wideokonferencyjnych dla lekarzy.
Prywatnie pasjonat nurkowania i wielbiciel nowoczesnej technologii.

+48 512 816 244
maciej.pietrzyk@sans-souci.pl

OLGA STROŃSKA (specjalista ds. konferencji)

Z wykształcenia biolog molekularny i biotechnolog. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy badawczej oraz organizacji konferencji naukowych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Instytucie Włókien Naturalnych i Instytucie Genetyki Roślin w Poznaniu. Stażystka na uniwersytetach w Jerozolimie i New Delhi. Prywatnie zapalona podróżniczka po bezdrożach Azji, fotografka i rowerzystka.

+48 505 805 432
olga.stronska@sans-souci.pl
X