” Z nauką jest jak z wiosłowaniem pod prąd.
Skoro tylko zaprzestaniesz pracy, zaraz spycha cię do tyłu.”

Benjamin Britten
KIM JESTEŚMY

Od kilkunastu lat nasza droga zawodowa spleciona jest z tymi, którzy nie chcą dać się zepchnąć do tyłu, kształcąc się bezustannie i podnosząc swoje kwalifikacje. To dla nich przygotowywaliśmy niezliczoną liczbę spotkań, na których najlepsi przekazywali swoją wiedzę i doświadczenie najlepszym – tym, którzy inwestują swój czas i siły w swoją edukację.

Naszą misją i pragnieniem jest myśl zawarta w nazwie naszej firmy – „Sans Souci” (fr. bez trosk) – aby wszyscy uczestnicy naszych spotkań byli całkowicie „bez trosk” i mogli skupić się na tym, co najważniejsze – edukacji na najwyższym poziomie. Wszystkie troski związane z przygotowaniem takich wydarzeń będą naszym i tylko naszym udziałem.

KTO TWORZY SANS SOUCI

DAMIAN GRUSZCZYŃSKI
(CEO & Founder)

Z wykształcenia filozof i menedżer kultury. Ponad 20 lat doświadczeń w branży MICE zbierał, piastując stanowiska na wszystkich szczeblach w departamentach organizacji i sprzedaży w firmach „Kancelaria Doradcza People Meet People” oraz „Symposion” Przygotował od strony realizacyjnej i sponsoringowej ponad 1000 wydarzeń konferencyjnych i eventowych różnego rodzaju. Nałogowy kolekcjoner płyt z dobrą muzyką. Zdobywca Korony Półmaratonów Polskich.
W ramach portalu „Sekielski Brothers Studio” prowadzi swój autorski program „Z innej strony”.

 

 

 

damian.gruszczynski@sans-souci.pl

EWA MAZA
(CEO & Founder)

Z wykształcenia filolog bułgarski. Ponad dziesięcioletnie wszechstronne doświadczenie w zakresie organizacji wydarzeń oraz pozyskiwania środków finansowych na ich realizację zdobywała, pracując na stanowiskach realizacyjnych i kierowniczych w firmie Termedia i Symposion.
Prywatnie zafascynowana Bałkanami w każdym wymiarze.

+48 500 096 778
ewa.maza@sans-souci.pl

MACIEJ PIETRZYK
(Project Manager)

Dziewięcioletnie doświadczenie w kompleksowym organizowaniu konferencji medycznych zdobywał w firmach Termedia i Symposion. Przygotował od strony logistycznej setki konferencji i kongresów ogólnopolskich, które zakończyły się sukcesem. Bardzo dobrze odnajduje się w zespołach projektowych, którymi potrafi sprawnie zarządzać. Na swoim koncie ma również koordynację projektów wideokonferencyjnych dla lekarzy.
Prywatnie pasjonat nurkowania i wielbiciel nowoczesnej technologii.

+48 574 322 450
maciej.pietrzyk@sans-souci.pl

ANNA RATAJCZAK
(Specjalista ds. obsługi klienta i marketingu)

Niedawno dołączyła do zespołu, wzmacniając tym nasz dział obsługi klienta. Przez ponad 5 lat zdobywała doświadczenie w marketingu, realizowaniu planów sprzedażowych oraz współpracy z klientami. Nie boi się niestandardowych rozwiązań, jest otwarta na wyzwania i ma głowę otwartą na nowe trendy. Prywatnie lubi eksperymentować ze stylizacjami, jest wielką miłośniczą Fuerteventury i uwielbia sport, który z powodzeniem trenuje też na drugim etacie – zabieganej mamy.

+48 574 322 450
anna.ratajczak@sans-souci.pl

BARTOSZ KRUPIŃSKI
(Account Manager)

Ukończył studia prawnicze. Początkowo związany z sektorem bankowo-finansowym. Posiada kilkunastoletnie wszechstronne doświadczenie zawodowe w branży konferencji medycznych od organizacji spotkań, marketingu po realizowaną z sukcesem sprzedaż w relacji z partnerami farmaceutycznymi. W jego portfolio znajdują się setki przedsięwzięć konferencyjnych na terenie całego kraju. Prywatnie – uznany mistrz kuchni, miłośnik wina, wiecznie niespełniony podróżnik. Zodiakalny Bliźniak

+48 797 447 611
bartosz.krupinski@sans-souci.pl

MARCIN TRYDEŃSKI
(PR Manager)

doktor nauk humanistycznych oraz dziennikarz i specjalista ds. komunikacji społecznej; założyciel i partner zarządzający agencji LTM Communications; sekretarz Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Doświadczony konsultant – realizował projekty komunikacyjne oraz wizerunkowe dla organizacji z wielu branż i sektorów rynku. Prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów UAM oraz szkolenia, między innymi z zakresu marketingu i Public Relations. Specjalizuje się w media relations, zarządzaniu kryzysowym i planowaniu strategicznym. Prywatnie miłośnik japońskich sztuk walki.

+48 791 848 048
joanna.wojciechowska@sans-souci.pl
X