Osteosynthese International 2018 już za dwa tygodnie

Osteosynthese International 2018 już za dwa tygodnie

Już 6 września w Poznaniu rozpocznie się konferencja „Osteosynthese International 2018”, poświęcona osteosyntezie – technice zespalania kości, której podstawy opracował niemiecki chirurg Gerhard Küntscher. Stolica Wielkopolski będzie gospodarzem tegorocznej edycji wydarzenia, które w ubiegłych latach odbywało się m.in. w Monachium i w Brukseli. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Gerharda Küntschera (Gerhard Kuntsher Society). Spotkanie od strony realizacyjnej prowadzi firma Sans Souci. Wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Prezydentem Kongresu jest dr n. med. Mirosław Falis – Prezes Oddziału Poznańskiego PTOITR.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-8 września w Poznaniu, poświęcona będzie zagadnieniom mającym na celu podnoszenie kompetencji specjalistów i rozwiązywaniu problemów w najbardziej skomplikowanych przypadkach. W trakcie trzech dni konferencji zaplanowano dziewięć sesji, w czasie których prelekcje wygłaszać będą światowej klasy eksperci z kilkunastu państw. W programie wydarzenia znalazły się także warsztaty, podczas których przybliżone zostaną najtrudniejsze zagadnienia i ich praktyczne rozwiązania. Szczególną uwagę warto poświęcić spotkaniom Meet The Expert, w ramach których do dyspozycji uczestników będą eksperci wyspecjalizowani w szczególnych przypadkach. Celem tych spotkań, podobnie jak całej konferencji, jest wymiana doświadczeń i wzajemne podnoszenie kompetencji.

Miejscem odbywania się Osteosynthese International 2018 będzie znajdujący się w centrum Poznania hotel IBB Andersia. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji szeroki wachlarz miejsc noclegowych, a także możliwość udziału w spotkaniach koktajlowych. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało już wielu gości z Europy i najodleglejszych zakątków świata (m.in. Korea, Arabia Saudyjska, USA).

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym programem konferencji na stronie https://www.osteosynthese2018.pl/.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X