Webinar otwarty: Hormony, witamina D a Covid-19

Odbywający się w najbliższy piątek Webinar otwarty: Hormony, witamina D a Covid-19 poprowadzi prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz.

Choć o o profesorze Milewiczu napisano już sporo, to jego osiągnięcia i zasługi są warte przypomnienia przy każdej okazji, a co więcej, jest ich tyle, że nie sposób wszystkich wymienić na raz.Autor 364 publikacji oraz 5 podręczników dla studentów i lekarzy. Były wykładowca na licznych uczelniach, również poza granicami Polski.  W 1976 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, następnie doktora habilitowanego (1983 rok) i profesora nauk medycznych – tytuł nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (1992 rok). Członek Redakcji Jornal Clinical Endocrinology and Metabolism, Endocrine, International Journal of Gynecological Endocrinology, Endokrynologia Polska. Wykładowca i organizator kursów kształcenia ustawicznego ESE oraz PTE, Stypendysta DAAD, Przewodniczący Kapituły nagrody Janczewskich Fundacji Kościuszkowskiej, Ekspert Unii Europejskiej do oceny projektów w latach 2010-13, Honorowy Członek Europejskiego Towarzystwa Endokrynologii.

Zgodnie z nazwą, wydarzenie ma charakter otwarty, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne – wystarczy zarejestrować się na stronie: https://webinar-med.pl/hormony/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X