XVIII Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna

Z największym zaszczytem i radością, zapraszamy Państwa na XVIII Międzynarodową Konferencję Kardiologiczną „Postępy w rozpoznawaniu i leczeniu chorób serca, płuc i naczyń”, która odbędzie się w dniach 25-28 maja 2021 roku. Wydarzeniu towarzyszyć będą XXII Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej i Elektroterapii. Całość odbędzie się w formule wirtualnej.

„Tegoroczne spotkanie będzie przebiegało pod hasłem „HEART-TEAM” gwarancją nowoczesności, bezpieczeństwa i skuteczności w leczeniu”. Trwająca pandemia powoduje, że po raz drugi zapraszamy Państwa na spotkanie z najlepszymi ekspertami w kraju w formule on-line. Od wielu lat program Konferencji staramy się układać tak, by obejmował zagadnienia i problemy, z jakimi spotykacie się Państwo w codziennej pracy klinicznej na oddziale czy w poradni. W tym roku poruszymy także tematy związane z COVID- 19 oraz odbudową zdrowia Polaków po pandemii. (…)

Szanowni Państwo, siłą, ale i tradycją naszych zabrzańskich spotkań jest z jednej strony gwarantowany przez ekspertów wysoki poziom kliniczny i naukowy, z drugiej zaś jej edukacyjny charakter. Zdobyta wiedza przełożona na praktykę nie tylko poprawia jakość leczenia, ale także jego skuteczność. Mamy nadzieję, że pomimo zmiany formy konferencji, będziecie Państwo chcieli spędzić z nami czas. Bardzo na to liczymy.”

– tymi słowami Konferencję zapowiadają oraz zachęcają do udziału w niej prof. dr hab. n. med. Mariusz Gąsior oraz prof. dr hab. n. med. Marian Zembala.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz potwierdzenia swojej obecności poprzez bezpłatną rejestrację:
https://www.konferencjazabrze.pl/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X